MARDIASOFT

DİJİTAL DÜNYAYA SAĞLAM ADIMLARLA BASIN

HİZMETLERİMİZ

Web Site - Logo - Kurumsal Kimlik - E-mail - Özel Yazılım - Web Otomasyon - Siber Güvenlik Hizmeti & Danışmanlığı - SEO

Web Site & E-Mail Hizmeti

Dijital dünyada güçlü bir imaja sahip olmak adına Web Site & E-mail Hizmetleri ayrıcalıklarını yakalamak istemez misiniz? Profesyonel web sitesi tasarımı ve çok daha fazlasıyla size en uygun çözümleri tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Görsel anlamda kusursuz ve işlevsel anlamda fark yaratan web sitesi tasarımları için detaylara odaklanmanın tam zamanı!

Bilişim Güvenlik Hizmeti

Bilişim Güvenlik Hizmeti ile dijital varlıklarınıza ve ağ üzerindeki bilgilerinize yönelen saldırıları bertaraf edebilirsiniz. Profesyonel bir bakış açısı sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir alternatif olarak bilişim güvenliğini elde edebileceksiniz. Peki, bu hizmetimizle size neler vadediyoruz? İşte Mardiasoft Bilişim Güvenlik Hizmeti ile size özel çözümlerimiz!

Kurumsal Kimlik & Logo Tasarım

Logo Tasarım hizmetleri ile Kadim Şehir Mardin’de ve Türkiye çapında markanızın ön plana çıkmasını istemez misiniz? Renk uyumu ve mesajlarıyla dikkat çeken bir seçenek olarak tasarım ayrıcalıklarını yaşamanız gerektiğini söylemeliyiz. Görselliğiyle ilgi çekici ve çizgileriyle tasarımda kusursuzluğu hissettiren bir alternatif için sizin de tercihiniz Logo Tasarımı olmalı. Peki, size özel hizmetlerimizde neler var? Şimdi hazırsanız MardiaSoft Logo Tasarım ile size neler vadettiğimize daha yakından bir göz atalım!

E-Ticaret Yazılımları

E-ticaret konusunda Opencart & Full SEO Paketi ayrıcalıklarıyla hareket etmeye ne dersiniz? İhtiyaçlarınıza uygun ve kaliteli bir seçenek olarak değerlendirilecek olan bu çözümümüzle kaliteye ulaşmak çok daha avantajlı olacak! Hem e-ticaret sitenizi kontrol edecek hem de SEO çalışmaları sayesinde kaliteyi hissettirecek bir çözüm için bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Katalog & Broşür Tasarımı

Katalog & broşür tasarımı konusunda Mardin’in en başarılı tasarım ajansı ile iş birliği yapmak ister misiniz? Profesyonel ekibimiz ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren yaklaşımımızla harekete geçmek mümkün olacak. Tasarımda yüksek standartları hedefleyen bir çözüm ortağınız olarak ilgi çekici sonuçları hedefliyoruz. Siz de katalog ve broşürlerinizde en başarılı alternatifler için hemen harekete geçin ve MardiaSoft ayrıcalıkları yakalayın!

Spam & Virüs Korunma Teknikleri

Spam & Virüs Koruma Teknikleri sayesinde riskleri ortadan kaldıracak ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek alternatiflere ulaşmak mümkün olacak. Saldırıları ortadan kaldıracak ve size özel bir deneyim sunacak olan bu hizmeti almanın tam zamanı. Mardin Spam Koruma ve Virüs Korunma Teknikleri sayesinde güvenlik riskleri ortadan kalkacak. Bu sayede sadece kalite değil ihtiyaçlara uygun bir yaklaşım benimsenmesi de mümkün olacak.

Veri Güvenlik Hizmeti

Veri Güvenlik Hizmeti sayesinde bilgilerinizin güvende olmasına katkı sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Kullanışlı bir sistem inşa etmek ve güvenliği en iyi seviyelere taşımak adına yapmanız gereken oldukça basit! Mardin veri güvenliği hizmetleri sayesinde size en uygun seçenekleri tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Profesyonel ekibimizle sizi nelerin beklediğine daha yakından bir göz atmalısınız!                                                 

SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri sayesinde Google görünürlüğünüzü arttırmanın daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Mardin ve Kızıltepe gibi lokal aramalarda ön plana çıkarken markanızın daha başarılı bir dijital pazarlama performansına sahip olması mümkün olacak. O halde Mardin SEO Hizmeti ile dijital dünyada ön plana çıkmanızı sağlayacak çözümleri tercih etmeye hazır mısınız? Profesyonel ekibimiz ve uzmanlığımızla size en uygun çözümleri ön plana çıkarıyoruz.

E-pazar Entegrasyonu

E-Pazar entegrasyonu hizmeti alarak online mağazanızın daha kullanışlı özelliklere sahip olmasını istemez misiniz? Profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olmanın en önemli ipuçlarını sizlerle buluşturacak bir alternatif olarak Mardin e-pazar entegrasyonu hizmetlerini mutlaka değerlendirmelisiniz. İşlevselliğiyle dikkat çekecek özelliklere sahip bir e-ticaret sitesine sahip olmak sizin için bambaşka olacak.